bravecitizen2@gmail.com

Zbierka

Stiahni si moju prvú knihu – Vyvolený a druhú KIRSTEN. Píšem tretiu – Výnimoční. Tieto texty a ani knihy neprešli gramatickou ani štylistickou úpravou. Je to len kopec surových myšlienok na čítanie. Ospravedlňujem sa týmto všetkým učiteľkám a grammar nazi.

Vyvolený

Vyvolený

Dan žije svoj bežný život webdizajnéra v miliónovom veľkomeste, kým sa v jeho živote nezačnú diať nadprirodzené udalosti. Odohrávajú sa len v jeho hlave, sú sučasťou reality, alebo neznámeho vesmíru ktorý ho o chvíľu pohltí? Dokáže tu byť pre chorú Emily, ktorá ho teraz potrebuje? Zachráni Laylu, ktorá je možno kľúčom k nevysvetliteľným javom a ktoré sa čoraz viac zmocňujú jeho života? Odhalí nakoniec, kto je ten záhadný Elho? Ktorého v živote nestretol a ktorý o ňom všetko vie? Vie odkiaľ prišiel a kam smeruje. Existuje pre to racionálne vysvetlenie? Dana čaká premena, o ktorú sa neprosil a ktorá zodpovie všetky otázky všetkých ľudí. Postupne odhalí, že jeho stretnutie s Laylou nebola náhoda, ale nevyhnutnosť. Odomkne v ňom netušené city a poznanie siahajúce ďaleko za horizont každodenného vnímania. Kedy bude môcť myšlienkou modelovať sochy z hliny, vidieť budúcnosť, manipulovať s časom. Všetky udalosti, stretnutia s Laylou a Elhom Dana postupne vedú k pochopeniu zmyslu jeho vlastného života a nevyhnutnej obete. Dokáže si udržať zdravý úsudok, alebo je obeťou manipulácie? V knihe sa čítateľ dočíta, ako vyzerá očistec, naši strážni spolupútnici, ako ohnúť lyžicu a kto je pre koho tým Vyvoleným.

>Stiahni si knihu tu<

kirsten

kirsten

KIRSTEN je bežné dievča žijúce bežný život jedného malého mesta. Stojí pred dôležitým životným rozhodnutím, ktoré nedokáže urobiť a o ktorom nikto nevie. Zmení životy celého mesta a jej blízkych. Dokáže sa na neho pripraviť a urobiť tých na ktorých jej záleží šťastnými, alebo to bude katastrofa a všetci budú trpieť? Poníži ju aristokratická Angela pred celým mestom, alebo vyhrajú spoločnú klavírnu súťaž? Nájde spôsob, ako pomôcť chorej Sofii, ktorej už neostáva veľa života? Dokáže rozhodnutie urobiť v pravý čas?

V našich životoch má zrejme všetko svoj presný čas a priestor. Na sto metrov v šprinte neexistuje skratka. Mnohokrát cieľ šprintuje práve nám naproti. A ten čas by sme mali stráviť prípravou na víťazstvo. To či KIRSTEN urobila všetky rozhodnutia správne, sa čítateľ dozvie po ďalšom prečítaní knihy. Pretože tento úplne obyčajný príbeh sa poslednou vetou v knihe pre čítateľa stane možno úplne jedinečným. Jedna jediná veta, po ktorej bude čítateľ druhýkrát čítať zrejme úplne inú knihu. KIRSTEN nie je možno výnimočná a ani nijako špeciálna. Len nie je ako ostatné..

Knihu si môžeš kúpiť tu

Ďalšiu moju tvorbu nájdeš na www.mentalnaspajza.sk