Web stránka zadarmo – pomôžeme vám.

Ak ste nezisková organizácia, dobročinný spolok, alebo ktokoľvek kto nejakým spôsobom prispieva/chce prispieť k tomu aby sa nám všetkým lepšie žilo, zapojte sa do projektu “web stránka zadarmo”. Web vám vytvoríme zadarmo.

Prečo to robíme? Pretože to je to najmenej, čo môžeme urobiť pre lepší online a aj offline svet. Robí nám radosť, ak weby svojim zákazníkom prinášajú osoh. A sme ešte radšej, keď prinášajú osoh aj klientom a okoliu. Nie je všetko iba o peniazoch, ale aj o vašich nezištných činoch. Čerpáme z nich energiu, motiváciu a inšpiráciu. Vieme, že okolo nás existujú šikovní ľudia. Ľudia, ktorým nie je jedno v akej spoločnosti žijeme. Ľudia, ktorí majú skvelé nápady, energiu, vízie. A my sa radi stane ich súčasťou.

Neváhajte, nemáte čo stratiť 🙂

Vieme, že je tam za dverami mnoho skvelých nápadov, ktoré dokážem spoločne k životu priviesť projektom “web stránka zadarmo“. Ktoré nie sú zrealizované len preto, lebo niekde chýbalo pár eúr. Pre niekoho bežná suma, pre iných neprekonateľná bariéra. Dobrý web môže stáť aj niekoľko stoviek. Vyžaduje prístup web dizajnéra, know how. A toto zadarmo nebýva. Existuje veľmi veľa služieb, ktoré vám dajú možnosť vytvoriť web stránku zadarmo. Avšak s obmedzenými službami, bez rozšírení, či možnosti špecifických úprav. Prípadne sa nemáte s kým poradiť, ako web vytvoriť čo najefektívnejšie. V tomto okamihu vstupujeme medzi vaše myšlienky, nápady a svet internetu my. Kontaktujte nás cez chat, alebo mailom. Poradíme vám, ako web vytvoriť, ako by mohol fungovať. A ak sa nám myšlienka zapáči, vytvoríme vám ho zdarma. Peniaze, ktoré týmto ušetríte, venujete na dobročinné účely vašej v rámci vašej činnosti.

Web stránka zadarmo pre kohokoľvek

Nelimitujeme rozsah pôsobnosti. Nech ste ktokoľvek, rozhoduje nápad a zámer. Nemajte predsudky, neostýchajte sa, komunikujte. Denne radíme iným klientom. U nás sú rady vždy zadarmo. Môžeme vám poradiť, ako si vytvoriť web stránku. Ako nakonfigurovať WordPress, aké moduly použiť, akú propagáciu zvoliť. Môžete si stránku vytvoriť aj sami. A možno si web stránku aj sami vytvárate, avšak ste sa v niektorom konkrétnom bode zasekli a neviete ako ďalej. Napíšte nám.

Web stránky vytvárame v redakčnom systéme WordPress. Vieme vám prispôsobiť administráciu, aby obsahovala len potrebné položky a správu podstatne zjednodušiť. Pre tento systém existuje mnoho modulov, ktorými váš web rozšírite o akúkoľvek funkciu. Pre tento systém taktiež existuje mnoho návodov a videí v slovenskom jazyku.  Taktiež existuje slovenská WordPress komunita. Vďaka WordPressu si viete vytvoriť komunitný web, eshop, formuláre, katalógy, či osobné blogy. Ak nám váš nápad popíšete, poradíme vám, ktoré moduly použiť. Ak sa dohodneme na spolupráci, web stránku vám priamo vytvoríme. Dôležitá pre vás bude samozrejme komunikácia s vašou komunitou. Prepojíme vašu web stránku so sociálnymi sieťami, môžeme vám na web nainštalovať rovnaký chat, ako nájdete na tej našej. Vytvoríme vám diskusné fórum, sekciu otázky a odpovede a iné. Vytvoríme vám bránu, cez ktorú budú môcť na váš web do rôznych sekcií prispievať vaši partneri, spolupracujúci, či dokonca bežní návštevníci. Získate odozvu, názory, množstvo hodnotných informácií.

Podeľte sa s nami o vaše vízie, my vám odporúčime riešenie.

Kontaktuje nás emailom, chatom, alebo cez tento formulár

Jediná web stránka zadarmo môže zlepšiť kvalitu života mnohým. Môžeme byť súčasťou tvorby zdravého ekosystému, ktorý prinesie osoh všetkým.

"<yoastmark