Eshop za 24 hodín

Eshop

..žiadne riziko. Pred samotným začatím prác nič nepodpisujete. Nijakým spôsobom neprídete o svoje peniaze. Platba prebehne, až keď ste s vytvoreným internetovým obchodom úplne spokojní a chcete ho zavesiť na oficiálnu doménu. Ak dovtedy zmeníte názor, nie ste povinný platiť akékoľvek poplatky. Len nám to oznámite a spolupráca končí.

Cena

Jednotná cena: 399€

Zaplatíte len jeden krát. Žiadne skryté poplatky ani dodatočné platby, či DPH. Cena je konečná.
BONUS: Všetko, čo stihneme v budúcnosti vytvoriť do 20 minút, je ZDARMA!

Čo dostávate v cene?

  • Inštaláciu internetového obchodu

Budete mať možnosť editovať tovar/produkty svojpomocne.

  • Vloženie obsahu

Vytvoríme Vám kategórie a podkategórie, sekcie najpredávanejšie, novinky

  • Platený grafický návrh

Nepoužívame bezplatné témy, ktoré si môžete stiahnuť na internete. Platíme ročné poplatky a máme k dispozícii vždy aktuálny obsah a verzie.

  • SEO – optimalizácia pre vyhľadávače

Naplníme úvodnú stránku eshopu kľúčovými slovami, nadpismi a popismi. Ďalšie podstránky vám pripravíme tak, aby ste si tieto údaje zadali jednoducho sami.

  • Registrácia eshopu do Google

Hotový internetový obchod zaregistrujeme do Google. Urýchlime týmto zobrazenie sa protuktov vo výsledkoch vyhľadávania. Toto docielime pridaním sitemap.xml (mapa stránky) do Nástrojov pre Google (Google webmaster tools) a upovedomením robotov Google o novom internetovom obchode, ktorí ju následne začlenia do indexu Google.

  • Štatistiky návštevnosti

Spustíme pre vás sledovania návštevnosti vašej novej webstránky. Budete mať prístup pre sledovanie správanie sa návštevníkov. Budete si môcť prezerať údaje o tom, ktorý produkt, či služba návštevníkov najviac zaujali a ktoré naopak nie. Ak si necháte webstránku vyrobiť u nás, budeme vám nápomocní pri čítaní týchto údajov a poskytneme vám rady zdarma, ako obsah doplniť tak, aby sa zvýšila návštevnosť, alebo obrat.

Ako to funguje?

Pošlete nám 10 produktov, názvy kategórií a podkategórií, fotky, texty, certifikáty, logo, kontaktné údaje, popis o firme, výrobkoch a službách. Keď obdržíme materiály, do 24 hodín pre Vás vytvoríme náhľad Vášho nového webu. Zašleme Vám linku, kde si budete môcť nový internetový obchod preklikať. Na tejto linke si budete môcť po celý čas prezerať Váš novovznikajúci web.

Ako vytvoriť úspešný eshop

Alebo sa skúste zapojiť do projektu web stránka zadarmo