Responzívna a moderná web stránka do 24 hodín!
Žiadne zmluvy, žiadne poplatky – bez rizika

Website

..žiadne riziko. Pred samotným začatím prác nič nepodpisujete. Nijakým spôsobom neprídete o svoje peniaze. Platba prebehne, až keď ste s web stránkou úplne spokojný a chcete ju zavesiť na oficiálnu doménu. Ak dovtedy zmeníte názor, nie ste povinný platiť akékoľvek poplatky. Len nám to oznámite a spolupráca končí.

Cena

Jednotná cena: 299€

Zaplatíte len jeden krát. Žiadne skryté poplatky ani dodatočné platby, či DPH. Cena je konečná.
BONUS: Všetko, čo stihneme v budúcnosti vytvoriť do 20 minút, je ZDARMA!

Čo dostávate v cene?

  • Inštaláciu redakčného systému

Budete mať možnosť editovať obsah svojpomocne.

  • Vytvorenie webstránky/obsahu

10 podstránok, neobmedzené množstvo obrázkov, alebo 10 produktov v eshope (podstránky a produkty si budete môcť pridávať neobmedzene neskôr sami). Kontaktný formulár, sekciu aktualít, zobrazenie Facebooku na vašom webe, prípadne jednoduchý objednávkový formulár.

  • Platený grafický návrh

Nepoužívame bezplatné témy, ktoré si môžete stiahnuť na internete. Platíme ročné poplatky a máme k dispozícii vždy aktuálny obsah a verzie.

  • SEO – optimalizácia pre vyhľadávače

Naplníme úvodnú stránku kľúčovými slovami, nadpismi a popismi. Ďalšie podstránky vám pripravíme tak, aby ste si tieto údaje zadali jednoducho sami.

  • Registrácia vašej stránky do Google

Hotový web zaregistrujeme do Google. Urýchlime týmto zobrazenie sa vašej webstránky vo výsledkoch vyhľadávania. Toto docielime pridaním sitemap.xml (mapa stránky) do Nástrojov pre Google (Google webmaster tools) a upovedomením robotov Google o novej stránke, ktorí ju následne začlenia do indexu Google.

  • Štatistiky návštevnosti

Spustíme pre vás sledovania návštevnosti vašej novej webstránky. Budete mať prístup pre sledovanie správanie sa návštevníkov. Budete si môcť prezerať údaje o tom, ktorý produkt, či služba návštevníkov najviac zaujali a ktoré naopak nie. Ak si necháte webstránku vyrobiť u nás, budeme vám nápomocní pri čítaní týchto údajov a poskytneme vám rady zdarma, ako obsah doplniť tak, aby sa zvýšila návštevnosť, alebo obrat.

Ako to funguje?

Pošlete nám fotky, texty, certifikáty, logo, kontaktné údaje, popis o firme, výrobkoch a službách. Keď obdržíme materiály, do 24 hodín pre Vás vytvoríme náhľad Vášho nového webu. Zašleme Vám linku, kde si budete môcť nový web preklikať. Na tejto linke si budete môcť po celý čas prezerať Váš novovznikajúci web.

Alebo sa skúste zapojiť do projektu web stránka zadarmo