Platobná brána GP Webpay pre WordPress / Woocommerce

Ak si vyberáte platobnú bránu pre Váš eshop na báze WordPress / Woocommerce, odporúčame službu GP Webpay. Aplikovali sme viac ako 20 týchto platobných brán a fungujú bez problémov a spoľahlivo.

Platobná bránaGP Webpay pre WordPress
Platobná brána GP Webpay pre WordPress

Prečo zvoliť platobnú metódu / bránu GP Webpay pre WordPress / Woocommerce?

Okrem bežných výhod iných platobných brán nemusíte kupovať modul naviac. Pre ostatné brány stoja moduly okolo 99€. GP Webpay akceptuje narozdiel od iných brán všetky bežné platobné karty. Komunikácia so zástupcom GP Webpay je vždy bezproblematická, priama a zrozumiteľná. Pri iných bránach sú inštrukcie veľmi komplikované a časovo náročné na zapracovanie.

Akceptuje väčšinu svetových platobných kariet, Google i Apple Pay a elektronickú peňaženku. Brána je k dispozícii v 19 jazykových mutáciách, prijíma 7 mien a je plne responzívna. GP Webpay patrí medzi najpoužívanejšie platobné brány v slovenských e-shopoch. Jej logo pozná veľká väčšina online nakupujúcich. Preto platbám prostredníctvom tejto spoločnosti dôverujú.

K Business účtu v Slovenskej sporiteľni získajte platobnú bránu GP webpay od Global Payments až na 12 mesiacov zadarmo. (k 1.9.2021)

Ako postupovať pri integrácii platobnej brány GP Webpay do Vášho eshopu?

Kontaktujte https://www.globalpayments.sk/sk-sk/online-platby

Vyplňte formulár nižšie:

Platobná bránaGP Webpay pre WordPress
Platobná brána GP Webpay pre WordPress

Po telefonickom kontakte Vám budú zaslané inštrukcie a predbežná zmluva. Pri vyplňovaní údajov len v zmluve vyplníte správcu Vášho webu, ktorému budú poskytnuté údaje pre implementáciu. Vy sa teda nestaráte o žiadnu technickú časť a neprebieha cez Vás ani technická implementácia platobnej brány. Nemusíte nič preposielať, ani tlmočiť pre Vás nezrozumiteľné inštrukcie. Celý technický proces prebieha medzi administrátorom Vašej webstránky a technickou podporou GP Webpay.

Po podpísaní potrebných dokumentov, trvá implementácia cca 48 hodín. Celý proces maximálne do 7 dní, aj menej.

Naša cena za ingerovanie služby: Platobná brána GP Webpay pre WordPress / Woocommerce do Vášho eshopu, je jednorázovo 30€.

V prípade záujmu nás kontaktujte TU, prostredníctvom formulára.

Alebo na ricon@ricon.sk